Letní kino s Neúnavnými

Zveřejněno —

Zajímáte se o duševní zdraví a pohodu? Zároveň máte rádi kvalitní filmy s poutavým příběhem? Přijďte se dozvědět něco o chronickém únavovém syndromu a zároveň se potkat mnoha zajímavými lidmi, kteří vás obohatí nejen v tomto směru. 

Můžete tak více porozumět situaci desítek tisíc lidí v ČR, mezi kterými mohou být i Vaši blízcí. Ve spolupráci s Radlickou kulturní sportovnou bude promítán film Unrest, který natočila filmařka Jennifer Brea. Sama nemocí trpí a zaznamenává svůj i život ostatních nemocných. Je to velmi silný příběh, který pravidelně sbírá filmová ocenění po celém světě. Areál navštivte již před samotným začátkem filmu.

Jennifer Brea ve filmu Unrest

Bude připraven bohatý doprovodný program v čele s výstavou zajímavostí o ME/CFS. Na místě potkáte zástupce Nadačního fond Neúnavní, který se jako jediná nepacientská organizace zabývá tímto závažným onemocněním. Můžete se zeptat na cokoliv co vás k tématu napadne. 

Vstupenky objednávejte na https://goout.net/cs/unrest/szysdrr/. Kapacita je omezená a nebude možné je zakoupit na místě. Výtěžek ze vstupného bude věnován na podporu pacientů, kteří ME/CFS trpí.

Další články

Výzva ministrovi práce a sociálních věcí

Neúnavní se dlouhodobě zabývají problematikou přiznávání invalidních důchodů pro pacienty s ME/CF…

Millions Missing Brno 2022

Lockdowny jsou snad již u konce, ale miliony pacientů zůstanou doma nadále. Neúnavní si budou let…

Vánoce 2022 aneb Neúnavný dopis Ježíškovi

V Neúnavných se těšíme na naše druhé Vánoce, a tak jsme se letos rozhodli napsat Ježíškovi dopis….

Neúnavní - Nadační fond na podporu pacientů s chronickým únavovým syndromem

© Neúnavní.cz