Letní kino s Neúnavnými

Zveřejněno —

Zajímáte se o duševní zdraví a pohodu? Zároveň máte rádi kvalitní filmy s poutavým příběhem? Přijďte se dozvědět něco o chronickém únavovém syndromu a zároveň se potkat mnoha zajímavými lidmi, kteří vás obohatí nejen v tomto směru. 

Můžete tak více porozumět situaci desítek tisíc lidí v ČR, mezi kterými mohou být i Vaši blízcí. Ve spolupráci s Radlickou kulturní sportovnou bude promítán film Unrest, který natočila filmařka Jennifer Brea. Sama nemocí trpí a zaznamenává svůj i život ostatních nemocných. Je to velmi silný příběh, který pravidelně sbírá filmová ocenění po celém světě. Areál navštivte již před samotným začátkem filmu.

Jennifer Brea ve filmu Unrest

Bude připraven bohatý doprovodný program v čele s výstavou zajímavostí o ME/CFS. Na místě potkáte zástupce Nadačního fond Neúnavní, který se jako jediná nepacientská organizace zabývá tímto závažným onemocněním. Můžete se zeptat na cokoliv co vás k tématu napadne. 

Vstupenky objednávejte na https://goout.net/cs/unrest/szysdrr/. Kapacita je omezená a nebude možné je zakoupit na místě. Výtěžek ze vstupného bude věnován na podporu pacientů, kteří ME/CFS trpí.

Další články

Příručka Jak zažádat o invalidní důchod

Mnoho pacientů se krátce po propuknutí ME/CFS ocitne v situaci, kdy musí poprvé řešit čelit probl…

“Lékaři, pomozte nám, aby je chronický únavový syndrom dále neokrádal o život.”

V červenci jsme v rámci pro-bono spolupráce s kreativní agenturou VCCP uskutečnili osvětovou kamp…

Neúnavný piknik

Pod záštitou Neúnavných se v sobotu 23. července 2022 uskutečnilo neformální setkání pacientůs ME…

Neúnavní - Nadační fond na podporu pacientů s chronickým únavovým syndromem

© Neúnavní.cz